Analýza BTC, XRP, LINK, LTC, ADA – Kam se pohnou grafy v nejbližších dnech?

0
Analýza BTC, XRP, LINK, LTC, ADA - Kam se pohnou grafy v nejbližších dnech?

První zářijový týden BTC stáhl celý trh směrem dolů. Poslední dny se však volatilita snížila a Bitcoin postupně otáčí trend. Podívejme se spolu kromě BTC i na další top altcoiny a na to, kam se pohne cena v nejbližších dnech.

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

BTC / USD

Bitcoin se odrazil ode dna a lokálního minima na hodnotě 9,850 $. Zformoval se pattern 1-2-3 bottom formation a až dnes cena prorazila rezistenci a potvrdila pattern nad hodnotou 10,500 $. Pravděpodobně tedy směřujeme vzhůru s prvním targetem na 11,000 $.

Stop-loss nastavujeme pod podporu na cca 9,750 $ s targetem na 9,300 $. Pokud by cena neudržela support, je prostor na dlouhodobý downtrend až na 6,000 $. Tento scénář se však zatím nepředpokládá.

BTC

Čtěte také – DASH chystá velký update – Příležitost nakoupit za minimální cenu

XRP / USD

Od odražení maxima na point of control na hodnotě 0,32 $ jsme svědky korekce. Podobně jako u BTC, i Ripple se odrazil od dlouhodobého supportu a vytvořil dno na 0,23 $. Pokud bude cena pokračovat v růstu, půjdeme přes větší transakční gap až na 0,275 $.

Jestli nám cena vezme stopku na 0,228 $, pravděpodobně půjdeme otestovat akumulační cenu 0,199 $ na lokálním point of control. Pokud by náhodou cena před růstem ještě klesala, neznamená to hned, že nám to vezme stopku, ale možná budeme testovat support znovu.

XRP

Čtěte také – Někdo mi omylem poslal 18 500 BTC! Mám zavolat policii?

LINK / USD

V případě grafu Chainlink situace není až tak zjevná. Máme zobrazeny dva potenciální supporty, od kterých jsme se odrazili. Jeden support zohledňuje fake breaky a druhý ne. Sice krátkodobě cena roste, ale dlouhodobě stále nedosahujeme vyšších maxim. Proto doporučuji jít do longu až při proražení dvojitého vrcholu na 13,30 $.

Stopku můžeme dát na 10,85 $, ale pozor na fake breaky, které zde vznikají častěji. Dokud neprorazíme zmíněnou rezistenci, jsme sideways a cena bude konsolidovat.

ODKAZ

Čtěte také – Americká vláda nabízí $625 000 za hacknutí Monera a Lightning Network

LTC / USD

Odražení od supportu je identické jako u zbytku trhu, což naznačuje závislost altů na BTC. Cena se právě teď nachází na rezistenci, ale z akumulační fáze jsme už vystřelili vzhůru.

Target Litecoinu sleduji na lokálním point of control na hodnotě 57,50 $. Stop-loss můžeme nastavovat pod dlouhodobé point of control na 43,50 $. Tento scénář však pravděpodobně nenastane. Cena navíc vstoupila do gapu, který končí na 53 $, a to je zároveň i krátkodobý target.

LTC

Čtěte také – Toto může být největší hrozba pro Bitcoin

ADA / USD

Po odražení od hlavního supportu se vytvořil dvakrát fakeový breakout. Korekce se zastavila na 50 % fibo retracementu, stále ale nemáme potvrzený konec klesajícího trendu. Bezpečný long je až nad 0,122 $. Stopku nenastavujeme pod podporu, ale až pod point of control, jelikož je těsně pod supportem na hodnotě 0,082 $.

TADY JE

avatar
  Subscribe  
Upozornit na