04.06.18 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Bitcoin síce stagnuje, ale na trhu s altcoinami to žije. Opäť tu máme niekoľko milých prekvapení, no v našej desiatke sú aj kryptomeny, ktoré nepotešili. V dnešnom update môžete taktiež nájsť kryptomenu na ktorej sa pomaličky blíži príležitosť k nákupu. Ale, čo vás budem naťahovať? Všetko podstatné nájdete v následujúcich riadkoch.

ADA/BTC

Čerstvá analýza Cardana nám vyšla včera večer.

IOTA/BTC

IOTABTC

Hm, tak na IOTE sa stalo presne to, čo som tam nechcel vidieť. Po krátkej konsolidácii sa trh rozbehol smerom UP, avšak opäť prišlo k odrazu na cene 26000 Satoshi, čím sa nám vytvorila formácia dvojitý vrchol. Táto formácia obracia trend a asi viete čo to znamená pre najbližšie dni. Dúfam, že ste mali Stop-loss pod 24000 Satoshi, ako som písal pred dvoma dňami.

Analýza IOTA/BTC

LTC/USD

LTCUSD

Litecoin včera prerazil rezistenciu 124$. Ako vidíte na obrázku, spotreboval na to skutočne veľa energie. Volume pod tou sviecou bolo najvyššie za posledné dva týždne. Teraz bude preň dôležité udržať sa nad touto hladinou a neprepadnúť späť.

Analýza LTC/USD

XLM/BTC

XLMBTC

Stellar sa včera držal lokálneho Uptrendu, no rezistencia 4000 Satoshi sa zdá byť celkom tvrdý oriešok. Posledné dni to na trhu žije, čo je vidieť aj na objemoch. Konečne! Avšak na prerazenie bude potrebné nakumulovať nejaký ten kapitál. Z tohto dôvodu bude dnes cena pravdepodobne postupovať do strany a pomaličky ukusovať z rezistencie.

Analýza XLM/BTC

EOS/USD

EOSUSD

Na EOS sa od včera neudiala žiadna výrazná zmena. Stále prebieha konsolidácia a už je možné rozoznať formáciu vlajka. Ak by trh potvrdil formáciu, mali by sme vypáliť Up a dostať sa z rezistenčného pásma. V najbližších hodinách sa spustí MainNet, čo je skvelý fundament. No na druhej strane šíria sa správy o chybách v blockchaine. Takže ak držíte tento coin, nezabúdajte na Stop-loss a s každou prekonanou rezistenciou ho posúvajte. Kedykoľvek sa to môže utrhnúť obama smermi.

Analýza EOS/USD

TRX/BTC

Na Tron máme taktiež úplne novú, detailnú analýzu. Viac na tomto odkaze

NEO/USD

NEOUSD

NEO je síce z najhoršieho vonku, no stále sme iba v korekcii Downtrendu. Trh pre túto chíľu našiel oporu v lokálnom supporte na hodnote 56$ a slimačím tempom sa blížime k Downtrend Line (červená). V najbližšie dni tak môžme očakávať zásadné rozhodnutie trhu.

Analýza NEO/USD

XRP/USD

XRPUSD

Ripple včera rázne vstúpilo do rezistenčného pásma a je vidieť, že je pri chuti.  Zobudil sa nám snáď spiaci obor? Ak sa mu podarí prekonať 0.7$, pravdepodobne asi aj ja zainvestujem nejakú malú časť kapitálu do tohto, medzi inštitúciami veľmi populárneho, altcoinu.

Analýza XRP/USD

XMR/USD

XMRUSD

Monero sa snaží udržať pozíciu nad supportom 168$. Podarí sa mu to? Ako vidíte, tie objemy sú opäť mizerné a chce to nejaký impulz. Ak ho držíte, určite si posuňte Stop-loss na 166$, čo je kúsok pod MA55 z hodinového grafu.

Analýza XMR/USD

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa nám chvíľku rástla, no narazila na rezistenciu 1685 Satoshi, ktorú nedokázala prekonať. Cena coinu momentálne klesá, no v prudšom pohybe DOWN mu bráni support 1563 Satoshi a taktiež  kĺzavý priemer MA55. Dnes by som očakával konsolidáciu vo vyznačenom pásme a následný pokus o prerazenie rezistencie. No ako je vidieť aj z minulosti, konsolidácia môže prebiehať na tomto coine aj niekoľko dní. Ak by sa cena náhodou neudržala nad hodnotou 1563, bude to znamenať ďalší pokles až k MA200. Takže opäť, ak ste v trhu, nezabúdajte na Stop-loss umiestnený pod týmto supportom.

Analýza ZIL/BTC

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Nový štandard prevádza NFT z Etherea do blockchainu bitcoinu

NFT bola dlho doména primárne blockchainu Etherea. Ale ako...

CZ: Nemôžete si len tak kúpiť banku a urobiť ju crypto-friendly

Changpeng "CZ" Zhao, generálny riaditeľ obľúbenej kryptomenovej burzy Binance...

V Kórei narastá počet kryptoscamov cieliacich na mladé ženy

Nedávna štúdia odhalila nárast juhokórejských podvodov s kryptomenami, ktoré...

Největší japonská letecká společnost spouští tržiště NFT

30. května All Nippon Airways (ANA), největší letecká společnost...

JPMorgan: Pokiaľ sa bitcoin bude podobať zlatu, dosiahne 45 000 USD

Podľa analytikov bankového giganta JPMorgan by mohol Bitcoin v...

Arthur Hayes predpovedá volatilný rok 2023, po ňom má prísť silná bitcoinová rely

Bývalý generálny riaditeľ spoločnosti Bitmex Arthur Hayes vysvetľuje, prečo...