06.07.18 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Trh kryptomien od včera opäť o niečo poklesol. Dopomohol im k tomu Bitcoin, ktorý začal strácať na svojej cene. Altcoinom prospieva najmä jeho stagnácia, či pomalý rast. Avšak nič také sa aktuálne nedeje, takže na vzniknutú situáciu reagujú po svojom.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano sa s tým dlho nepáralo a už dnes v noci kleslo pod support 2000 Satoshi. A pravdepodobne bude klesať aj naďalej, pretože momentálne nevidím jediný dôvod prečo by malo rásť.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA ide presne podľa včerajšej analýzy. Formácia Engulfing poslala trh až k MA200 z hodinového grafu, či MA55 zo šesťhodinového. Reakcia na kĺzavý priemer samozrejme prišla, ale nemyslím si, že dokáže dlho odolať útokom medveďov a pôjdeme ešte nižšie.

Analýza IOTA/BTC

XLM/BTC

XLMBTC

Stellar sa prepadol späť pod strednodobú Downtrend Line a o chvíľku narazí na support 3000 Satoshi. Dokáže sa nad ním udržať? Nemyslím si. Ale nechajme sa prekvapiť.

Analýza XLM/BTC

TRX/BTC

TRXBTC

Už viete prečo som včera písal, že by ste mali minimálne uvažovať na Stop-loss? Tron sa opäť rúti z kopca a hranica 400 Satoshi bude aktuálna čo nevidieť.

Analýza TRX/BTC

ZIL/BTC

ZILBTC

Na šesťhodinovom grafe nakoniec došlo k potvrdeniu formácie Shooting Star, čo zároveň znamená koniec rastu. Takže ideme opäť Down k 1000 Satoshi.

Analýza ZIL/BTC

BNB/BTC

BNBBTC

Prešli dva týždne od kedy som vás upozornil, že Binance Coin, klesne k 20000 Satoshi. Dnes nám k dosiahnutiu tejto hranice zostávajú už iba tri stovky. Týmto máme formáciu 1-2-3 Top zobchodovanú a môžme pomaličky premýšľať nad obratom. Tak uvidíme či to bude práve na supporte 20000 Satoshi alebo pôjdeme až k 18600.

Analýza BNB/BTC

ETC/BTC

ETCBTC

Ethereum Clasic je skutočne pri chuti a v týchto chvíľach láme aj posledné High, čiže rezistenciu 2669 Satoshi. Ak skutočne dokáže uzavrieť nad, nebude už mu už nič brániť v ceste k 2900 Satoshi.

Analýza ETC/USDs

LTC/USD

Na Litecoin nám vyšla včera nová podrobná analýza. Nájdete ju pod týmto odkazom.

EOS/USD

EOSUSD

EOS stále postupuje do strany medzi dvoma pásmami odporu. Pôjdeme Up alebo Down? Ako som písal aj včera, najpravdepodobnejší scénar je, že to rozhodne Downtrend Line.

Analýza EOS/USD

XRP/USD

Aj na Ripple máme novú podrobnú analýzu. Pozrieť si ju môžete tu.

XMR/USD

XMRUSD

Monero aj napriek platnej formácii Head&Shoulders klesá. Je to tým, že na konci krátkeho Uptrendu vznikla formácia Shooting Star. No v týchto chvíľach je už zobchodovaná a trh by sa mal vrátiť k rastu. Zvrchu sa však celkom rýchlo približuje kĺzavý priemer MA200. Uvidíme. Jeho prekonaním by už však trhu nemalo nič brániť v ďalšom raste a to až k 160$.

Analýza XMR/USD

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Bitcoinové velryby odmítají prodávat, zatímco cena BTC se zbavuje „euforie“

Bitcoinu 16. dubna hrozila nová místní minima, protože investoři...

Šest miliard dolarů v BTC přesunula pátá nejbohatší bitcoinová velryba

Pátá největší BTC holdingová adresa – také nazývaná „37X“...

Cena bitcoinu se vrátila na 70 000 dolarů

Bitcoin získat zpět hranici 70 000 USD, když se...

Polygon zkEVM nefungoval kvůli problémům s blockchain sekvencerem

Polygon, řešení pro škálování vrstvy 2 Ethereum, oznámil, že...

MicroStrategy prodává dalších 604 milionů dolarů bankovek na nákup 9 000 bitcoinů

MicroStrategy, jeden z největších veřejných držitelů bitcoinů, dokončil další nabídku...

Binance nabízí odměnu 5 milionů dolarů

Kryptovelryba koupila 314 milionů tokenů BOME ještě před uvedením...