09.07.18 Technická analýzy – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Všetky altcoiny v našom výbere, až na jednu výnimku, pomaličky klesajú a prekonávajú aj posledné supporty brániace pádu ceny k predchádzajúcemu LOW. Ak sa Bitcoin nepohne výrazne UP, krvácanie trhu neprestane.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano včera skúsilo ešte jednou šeťhodinovou sviecou otestovať rezistenciu 2200 Satoshi, no neúspešne a tak pokračuje v klesaní. Na hodnote 2100 Satoshi môže dôjsť k reakcii, podobne ako minule, ale pravdepodobne pôjdeme až k psychologickej hranici 2000 Satoshi.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

Takj ako som včera predpokladal, tak sa aj stalo. Support 16200 Satoshi neodolal tlaku trhu a tým pádom mierime k hranici 15300.

Analýza IOTA/BTC

XLM/BTC

XLMBTC

Stellar opustil obchodoný kanál a otestoval rezistenciu 3227 Satoshi. Zospodu cenu podopiera MA55, tak uvidíme, či sa dočkáme ďalšieho postupu Up alebo príde odraz a návrat k 3000 Satoshi. Druhá možnosť je pre mňa oveľa pravdepodobnejšia, pretože sa nachádzame stále v korekcii po silnom poklese.

Analýza XLM/BTC

TRX/BTC

TRXBTC1

TRON ma jasne daný smer a to pokles k 400 Satoshi. Jednoducho musíme najprv zobchodovať platnú formáciu a potom môžme premýšľať nad odrazom, či rastom.

Analýza TRX/BTC

ZIL/BTC

ZILBTC

Aj Zilliqa sa už plnou silou opiera do supportu 1200 Satoshi. Tu už síce máme zobchodovanú formáciu Shooting Star, ale to neznamená, že hneď nastane obrat. V týchto chvíľach nemá trh jediný dôvod pokračovať v raste a preto si myslím, že support nevydrží a cena padne späť k 1000 Satoshi.

Analýza ZIL/BTC

BNB/BTC

BNBBTC

Na Binance Coin čakáme na nejaký signál, ktorý by nám dal istotu otočenia trendu. Zatiaľ je to stále iba konsolidácia. Tu ostáva iba čakať.

Analýza BNB/BTC

ETC/BTC

ETCBTC

Formácia dvojitý vrchol sa nepotvrdila a tak „Don’t Panic“. Pre ďalší rast potrebujeme zdolať rezistenciu 2810 Satoshi, kde je aj posledné HIGH. Ale! Aj keď trh prekoná túto rezistenciu, hneď na 2876 Satoshi ho čaká ďalšia a oveľa silnejšia razistencia. Až jej prekonaním sa otvorí cesta k dosiahnutiu ATH.

Analýza ETC/USD

LTC/USD

LTCUSD

Na Litecoine som si všimol, že začal rešpektovať lokálny trend (žltá), ktorý začal približne pred mesiacom. Aktuálne sa už cena nachádza pod supportom 82.5$ a v prípade, že bude trend rešpektovať aj naďalej, pomaličky zamierime k 75$.

Analýza LTC/USD

EOS/USD

EOSUSD

EOS začal klesať ešte predtým ako sa vôbec dotkol Downtrend Line. Reakcia ešte môže prísť na kĺzavom priemere MA55, ale pravdepodobne mierime späť k 7$. Inak včera vyšiel na Kryptomagazíne zaujímavý článok o EOS. Pozrite si ho.

Analýza EOS/USD

XRP/USD

XRPUSD

Ripple sa posadil na MA55 a vyčkáva. Vyčkáva na Bitcoin. Tu momentálne nie je čo analyzovať. Môžme sa iba dívať a čakať s ním.

Analýza XRP/USD

XMR/USD

XMRUSD

Monero sa držalo včerajšej analýzy a pri hornej hrane pásma došlo k odrazu. Kým sa výraznejšie nepohne Bitcoin, ani Monero by nemal opustiť pásmo a postupnou osciláciou bude pokračovať do strany.

Anlýza XMR/USD

Related Posts

Robert Kiyosaki varuje: Dolár sa do 4 mesiacov môže zrútiť!

Slávny autor literatúry zameranej na finančnú gramotnosť Kiyosaki prichádza...

Popularita kryptomien medzi mileniálmi v USA mierne klesá

Finančná spoločnosť Bankrate pred nedávnom zverejnila správu, v ktorej...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Kryptomeny majú svetlú budúcnosť, ľudia prestávajú veriť centrálnym bankám!

Kryptomeny už dávno stratili negatívny punc a naopak sa...

Ministerstvo financí USA uvalilo sankce na 5 krypto adres spojených s ruskou neonacistickou polovojenskou skupinou

Ministerstvo financí Spojených států přidalo pět kryptoměnových adres spojených...

Jižní Korea vydala zatykač na zakladatele Terra Do Kwona

Zatímco komunita LUNC se raduje z možného návratu tokenu Terra Luna...