09.07.18 Technická analýzy – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Všetky altcoiny v našom výbere, až na jednu výnimku, pomaličky klesajú a prekonávajú aj posledné supporty brániace pádu ceny k predchádzajúcemu LOW. Ak sa Bitcoin nepohne výrazne UP, krvácanie trhu neprestane.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano včera skúsilo ešte jednou šeťhodinovou sviecou otestovať rezistenciu 2200 Satoshi, no neúspešne a tak pokračuje v klesaní. Na hodnote 2100 Satoshi môže dôjsť k reakcii, podobne ako minule, ale pravdepodobne pôjdeme až k psychologickej hranici 2000 Satoshi.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

Takj ako som včera predpokladal, tak sa aj stalo. Support 16200 Satoshi neodolal tlaku trhu a tým pádom mierime k hranici 15300.

Analýza IOTA/BTC

XLM/BTC

XLMBTC

Stellar opustil obchodoný kanál a otestoval rezistenciu 3227 Satoshi. Zospodu cenu podopiera MA55, tak uvidíme, či sa dočkáme ďalšieho postupu Up alebo príde odraz a návrat k 3000 Satoshi. Druhá možnosť je pre mňa oveľa pravdepodobnejšia, pretože sa nachádzame stále v korekcii po silnom poklese.

Analýza XLM/BTC

TRX/BTC

TRXBTC1

TRON ma jasne daný smer a to pokles k 400 Satoshi. Jednoducho musíme najprv zobchodovať platnú formáciu a potom môžme premýšľať nad odrazom, či rastom.

Analýza TRX/BTC

ZIL/BTC

ZILBTC

Aj Zilliqa sa už plnou silou opiera do supportu 1200 Satoshi. Tu už síce máme zobchodovanú formáciu Shooting Star, ale to neznamená, že hneď nastane obrat. V týchto chvíľach nemá trh jediný dôvod pokračovať v raste a preto si myslím, že support nevydrží a cena padne späť k 1000 Satoshi.

Analýza ZIL/BTC

BNB/BTC

BNBBTC

Na Binance Coin čakáme na nejaký signál, ktorý by nám dal istotu otočenia trendu. Zatiaľ je to stále iba konsolidácia. Tu ostáva iba čakať.

Analýza BNB/BTC

ETC/BTC

ETCBTC

Formácia dvojitý vrchol sa nepotvrdila a tak „Don’t Panic“. Pre ďalší rast potrebujeme zdolať rezistenciu 2810 Satoshi, kde je aj posledné HIGH. Ale! Aj keď trh prekoná túto rezistenciu, hneď na 2876 Satoshi ho čaká ďalšia a oveľa silnejšia razistencia. Až jej prekonaním sa otvorí cesta k dosiahnutiu ATH.

Analýza ETC/USD

LTC/USD

LTCUSD

Na Litecoine som si všimol, že začal rešpektovať lokálny trend (žltá), ktorý začal približne pred mesiacom. Aktuálne sa už cena nachádza pod supportom 82.5$ a v prípade, že bude trend rešpektovať aj naďalej, pomaličky zamierime k 75$.

Analýza LTC/USD

EOS/USD

EOSUSD

EOS začal klesať ešte predtým ako sa vôbec dotkol Downtrend Line. Reakcia ešte môže prísť na kĺzavom priemere MA55, ale pravdepodobne mierime späť k 7$. Inak včera vyšiel na Kryptomagazíne zaujímavý článok o EOS. Pozrite si ho.

Analýza EOS/USD

XRP/USD

XRPUSD

Ripple sa posadil na MA55 a vyčkáva. Vyčkáva na Bitcoin. Tu momentálne nie je čo analyzovať. Môžme sa iba dívať a čakať s ním.

Analýza XRP/USD

XMR/USD

XMRUSD

Monero sa držalo včerajšej analýzy a pri hornej hrane pásma došlo k odrazu. Kým sa výraznejšie nepohne Bitcoin, ani Monero by nemal opustiť pásmo a postupnou osciláciou bude pokračovať do strany.

Anlýza XMR/USD

Related Posts

Vitalik Buterin: AI může překonat lidi jako „vrcholový druh“

Podle spoluzakladatele Etherea Vitalika Buterina má super pokročilá umělá...

750 milionů dolarů v kryptotokenech se do prosince dostane na trh

V prosinci má být odemčeno a uvedeno na trh...

Kupci bitcoinů nedávají medvědům žádný manévrovací prostor

Informace z Cointelegraph Markets Pro a TradingView ukázaly na...

Cena XRP vstupuje do fáze prolomení býčí vlajky

Takzvaný vzor býčí vlajky se vyvíjí, když se cena konsoliduje v...

Trh sa pripravuje na skutočnú bitcoinovú rally poháňanú ETF

Cena bitcoinu, najväčšej svetovej kryptomeny podľa trhovej kapitalizácie, začala...

Kupující tlačí cenu BTC nad 38 000 USD

Bitcoin krátce vystoupil nad hranici 38 000 dolarů, když...