16.06.18 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Trh nám aj napriek platným obratovým formáciám s rastom stále váha. Nečudo. Situácia na Bitcoine je poriadne neprehľadná a tak celý kryptotrh vyčkáva. No nájdu sa aj také, ktoré na Bitcoin príliš nehľadia a žijú si vlastným životom. Tak poďme sa pozrieť ako sa altom darilo.

ADA/BTC

ADABTC

Carddano sa stále drží nad supportom a obratový signál Morning Star z denného grafu je tak stále platný. Pre dnešok bude dôležité udržať sa nad supportom. Jednoducho povedané, čakáme na Bitcoin.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA pomaličky postupuje k supportu 18000 Satoshi. Bude celkom zaujímavé sledovať ako a či vôbec naň zareaguje. No je to potencionálne miesto pre otočenie trendu. Trh na tejto hodnote reagoval v svojej histórii už mnoihokrát. Bude tomu tak aj teraz? V prípade prelomenia supportu IOTU čaká cesta k 15000 Satoshi.

Analýza IOTA/BTC

XLM/BTC

Na Stellar nám včera večer vyšla podrobná analýza. Nájdete ju na tomto odkaze.

TRX/BTC

TRXBTC

TRON nám po odraze vystúpal k Trend Line, ale silu na jej prelomenie nenašiel. Je tam sice vidieť mierne narušenie, ale záleží to aj od burzy a exaktného zakreslenia trendovej čiary. Vidíte, že je tam malé nakuknutie nad, ale trh sa prakticky okamžite vrátil pod Downtrend Line a postupuje popri nej. Opakujem to tu už niekoľko dní, no myslím si, že Uptrend Line (zelená) sa minimálne dotkneme.

Analýza TRX/BTC

ZIL/BTC

ZILBTC

Na šesťhodinovom grafe môžme vidieť, že formácia Hammer je už zobchodovaná a trh opäť pomaličky vyklesáva. No treba mať oči na stopkách. Stále je tu potenciál pre obratové patterny dvojité dno alebo 1-2-3 Bottom s Neckline na 1400 Satoshi. Podmienkou je, že cena nesmie klesnúť pod 1250 Satoshi.

Analýza ZIL/BTC

BNB/BTC

BNBBTC

Binance Coin zrušil formáciu Evening Star prakticky okamžite po jej vzniku. V týchto chvíľach trh bojuje s predchádzajúcim ATH, ktoré je na úrovni 23960 Satoshi. Takže máme podobnú situáciu ako pred týždňom. Ak sa mu podarí preraziť, pôjdeme na nové ATH a ako sa dívam na graf, je to dosť pravdepodobné. Pod rezistenciou sa kumulujú objednávky a trh sa do nej opiera celou silou.

Analýza BNB/BTC

LTC/USD

LTCUSD

Na Litecoine je podobná situácia ako na Zilliqe. Je tu možnosť vzniku formácie 1-2-3 Bottom. Dokáže sa trh otočiť a prekonať 100$ hranicu? Ak áno, bol by to skvelý signál k nákupu. Treba počkať.

Analýza LTC/USD

NEO/USD

Na NEO nám včera vyšla nová analýza. Nájdete je tu.

EOS/USD

EOSUSD

Na EOS máme stále platnú formáciu Morning Star a ja verím, že bude zobchodovaná. Rezistencia 11.8$ bude síce tvrdý oriešok, ale…už sme tu mali aj silnejšie rezistencie.

Analýza EOS/USD

XRP/USD

XRPUSD

Na Ripple máme celkom neprehľadnú situáciu. Trhu sa nechce ani pod 0.5$, ale ani nad 0.56$. Je to iba konsolidácia alebo sme svedkami obratu? Neviem. Uvidíme.

Analýza XRP/USD

XMR/USD

XMRUSD

Na Moneru je platná formácia Hammer a je vidieť, že trh sa nevzdáva aby túto formáciu zobchodoval. Na úrovni, na ktorej Hammer vznikol, máme lokálny support, ktorý trh striktne rešpektuje. Ak sa ju podarí udržať, mali by sme ísť UP.

Analýza XMR/USD

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....